החלפת מצבר לרכב

החלפת מצבר לרכב – החלפת כל סוגי המצברים – חילוצניק: מחליף מצברים מקצועי

להחלפת מצבר חייגו: נייד 050-5660160

החלפת מצברים שירות 24 שעות ביממה חילוצניק.

חילוצי שטח על ידי מקצוען

החלפת מצבר לרכב שירות מקצועי ואמין

שכחתם את האורות דולקים? האזעקה רוקנה את המצבר? תקועים הרכב לא מניע? שירות החלפת מצבר עד אלייך שירות מקצועי ואמין 24 שעות ביממה, החלפת כל סוגי המצברים, רכבים פרטיים, רכבים מסחריים, טנדרים, משאיות.

החלפת מצברים לכל סוגי הרכבים

אנו מחזיקים את כל סוגי המצברים, מצברי שנפ, מצברי  וולטה ומצברים נוספים עבור כל סוגי הרכבים, אאודי, אולדסמוביל, במוו, ביואיק, גיפ, דודג', דייהטסו, הונדה, וולוו, טויוטה, יונדאי, מרצדס, מוסטנג, לקסוס, מאזדה, מיצובישי, ניסאן, סובארו, סוזוקי. שירות מקצועי עד אלייך לבית, למשרד, לעסק או סתם אם נתקעתם בקניות ניידת שמגיע לכל מקום בכל שעה שירות מקצועי אדיב ואמין. החלפת מצבר לרכב הטענת מצבר באמצעות כבלים, החלפת אלטרנטור מקולקל בחדש.

יצירת קשר לקבלת שירותי רכב

חייגו לקבלת שירות דרך 050-5660160

תקועים בדרך, במשרד, בבית חייגו ונגיע מיד לחלץ אתכם שירות מוסך נייד מקצועי לכל בעיה.

החלפת מצבר לרכב לכל הסוגים, יפני, קוריאני, צרפתי, איטלקי וגרמני

חילוץ גיפים מהשטח

שירות לקוחות מהיר

תקועים חייגו עכשיו לשירות מהיר, שירות מקצועי בכל חלקי הארץ, הטענת מצבר באמצעות כבלים, החלפת מצברים, החלפת אלטרנטורים ושירותי חשמל נוספים.

חילוץ רכב סאאב מפוארים מהשטח

החלפת כל סוגי המצברים

אנו עובדים עם כל חברות המצברים ומספקים מצברי רכב של כל החברות במתחים שונים, מצברי שנפ, מצברי וולטה ומצברים נוספים, שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות.

חילוץ כל סוגי הרכבים מהשטח

תיקון והחלפת אלטרנטורים

אלטרנטור הוא החלק ברכב שמטעין את הסוללה בזמן שהרכב דולק, כאשר האלטרנטור לא תקין ואינו מטעין הסוללה מתרוקנת ונהרסת, כאשר מחליפים מצבר ברכב יש לבדוק את טעינת האלטרנטור ולוודא את רמת המתח שהוא מספק לטעינת המצבר, אנו מעניקים שירות תיקונים והחלפת אלטרנטורים לא תקינים.

שרותי חילוץ מלאים

אחריות מלאה

חייגו אלנו היום

Call Now Button דילוג לתוכן